• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Беззаконня і політичне переслідування, - адвокат Порошенка про рішення Печерського суду

Рішення Печерського суду про арешт майна п'ятого президента Петра Порошенка є абсолютним беззаконням і політичним переслідуванням

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив адвокат Порошенка Ігор Головань, повідомляє "ДС".

"Йде політичне переслідування Петра Порошенка. Офіс президента в шоці – нещодавні рейтинги показали, що їхнє майбутнє не дуже веселе. І ми бачимо загострення. Вони намагаються якомога більше дошкулити Петру Порошенку", – наголосив адвокат.

"Ми бачили, як читали рішення, і знаємо, що скоріше за все була передана флешка. Написати такий перелік за той короткий час, який був, навряд чи можливо. Ми розуміємо, і саме тому ми двічі заявляли відводи судді… Ми побачили з тих матеріалів, які були показані, як Генеральний прокурор Венедіктова вискочила у відпустку на один-єдиний день, щоб хтось за неї підписав так звану "підозру", – зауважив адвокат і додав, що жодних доказів вручення "підозри" Порошенку прокурори не надали.

"Ми бачимо абсолютне беззаконня, нехтування нормами права, спрямоване виключно на одне – перешкодити лідеру опозиції здійснювати політичну діяльність", – підкреслив Головань.

Він зауважив, що влада педалювала розгляд у Печерському суді у переддень великого релігійного свята невипадково.

"Вони хочуть робити свої чорні справи перед Різдвом, щоб люди на це звертали менше уваги. Тобто вони все це намагаються зробити абсолютно незаконно і ще й так злодійкувато", – пояснив адвокат.

Головань повідомив, що сторона Порошенка буде подавати апеляцію, а також звертатиметься до ЄСПЛ. Адвокат також заявив, що учасників цього "судилища", яке, за його думкою, відбувається за вказівкою Зеленського, що їх чекає відповідальність перед законом.    

"Ми будемо звертатися до Європейського суду з прав людини з цього приводу…Ми бачимо, що подали підробні документи. Той, хто їх приніс сюди, скоїв кримінальне правопорушення. Той, хто це прийняв, теж скоїв правопорушення. Відповідно ми будемо ставити питання про притягнення до відповідальності і перед міжнародною спільнотою. Ми знаємо, що Портнов вже під санкціями", – нагадав Головань.

Адвокат також наголосив на упередженості судді Бортницької, яка, за його словами, відверто поспішала і підігрувала прокурорам.

"Упередженість була абсолютно прозора і очевидна. Тобто людина бігла бігом, аби задовольнити всі забаганки. Я не думаю, що забаганки прокурорів – це забаганки Офісу президента і особисто президента. Це моє переконання", – резюмував Головань.

Як повідомляла "ДС", 6 січня Печерський районний суд Києва заарештував усе майно п'ятого президента України, лідера "ЄС" Петра Порошенка.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua