• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Понад 3 тисячі засуджених подали заяви на службу в армії, – Мін’юст

Заяви на умовно-дострокове звільнення від відбування покарання для безпосередньої участі в обороні України вже подали понад 3 тисячі засуджених

Реклама на dsnews.ua

Про це заступниця міністра юстиції Олена Висоцька заявила в ефірі телемарафону, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ". 

"Це більше трьох тисяч людей. Ми так і прогнозували до прийняття цього закону. Не можна говорити, що всі 20 тисяч людей, про які ми зазначали як потенціал, приєднаються. Тому що при попередніх опитуваннях близько 4,5 тисяч виявили бажання. Зараз ця цифра буде коливатися…", – сказала Висоцька, відповідаючи на запитання, скільки вже заяв про мобілізацію до ЗСУ є від засуджених.

Вона пояснила, у Мін’юсті розуміли, "що будуть бажаючі, але закон обмежить ту чи іншу категорію, тому не можна говорити, що всі бажаючі потраплять на умовно-дострокове звільнення і укладуть контракт".

За словами Висоцької, визначальними у законі є бажання засудженого і його мотивація укласти контракт із Збройними силами і таким чином отримати умовно-дострокове звільнення.

Нагадаємо, 8 травня Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт, який дає дозвіл деяким категоріям увʼязнених мобілізуватися до лав Збройних сил України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua