• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Бойко відмовився йти на допит до СБУ і пояснив, чому

Співголова фракції "Опозиційна платформа за життя" Юрій Бойко заявив, що не збирається йти на допит в СБУ з приводу ухвалення Харківських угод

Юрій Бойко
Юрій Бойко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав журналістам з приводу виклику його і ще кількох депутатів на допит щодо ухвалення в парламенті Харківських угод, передає "ДС" із посиланням на УНІАН.

Він зазначив, що нинішня влада намагається свої економічні провали "закрити видовищами" і додав, що нинішня ситуація, коли він дізнається про виклик на допит зі ЗМІ, нагадала йому ситуацію 2005 року, коли виклики в суд "роздавали нам через пресу, через Інтернет".

За словами Бойка, це своєрідний "психологічний тиск, але ми до цього звикли і на нього вже не реагуємо". Він зазначив, що не піде на допит, бо в нього на цей період вже заплановані зустрічі з виборцями.

"Як же я піду на допит, коли в мене зустріч із виборцями запланована? Я не збираюся відміняти її, бо комусь надумалось на якусь дату викликати мене на допит у справі 12-річної давнини", — підкреслив він.

Як повідомляла "ДС", 11 березня РНБО доручила СБУ вивчити обставини ратифікації Харківських угод 27 квітня 2010 року і дії 236 депутатів, які проголосували за це рішення, яке призвело до окупації Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua