• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Буде наш контрнаступ. Ми багато працюємо, щоб його підготувати", — Резніков

Міністр оборони Олексій Резніков у річницю повномасштабного вторгнення Росії заявив, що Україна зараз багато працює, щоб підготувати та забезпечити майбутній контрнаступ

Реклама на dsnews.ua

Про це він написав він на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

Голова Міноборони наголосив, що "тепер ми вступаємо в новий період. З новим завданням — перемогти". Зазначивши, що під перемогою він має на увазі звільнення всіх територій до кордонів 1991 року та ліквідацію небезпеки з боку РФ.

"Перемога — коли Україна буде. Буде суверенною та незалежною у міжнародно визнаних кордонах. Успішною, багатою, сильною. А Росії у нинішньому вигляді — не буде", — пише Резніков.

Він заявив, що на Україну чекає більше зброї, у тому числі — української, танків та бронетехніки, будуть нові програми підготовки захисників та захисниць за участю партнерів, буде нова якість оборони за рахунок технологій.

"Буде наш контрнаступ. Ми багато працюємо, щоб його підготувати та забезпечити. Через кілька днів Україна зустріне весну, яку Кремль хотів у нас вкрасти. Ми не замерзли — ми загартувалися. Ми не злякалися темряви. Крок за кроком ми прийдемо до перемоги", — наголосив голова Міноборони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua