• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Аби вивезти Саакашвілі до лікарні, до нього застосували силу, — лікар

До експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі було застосовано силу при транспортуванні до лікарні

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в ефірі "Україна 24" лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе, передає "ДС".

За його словами, вранці 8 листопада був лікарський консиліум, і медексперти зробили заяву про те, що Михайла Саакашвілі треба перевести до цивільної міської лікарні.

"Сьогодні був консиліум лікарів, куди я теж входив, і ми одноголосно зробили заяву, що його стан погіршився, що його треба терміново переводити до міської багатопрофільної лікарні. Як тільки я прочитав цей висновок консиліуму, то вже за кілька хвилин ніхто не знав, де Саакашвілі. Виявляється, його насильно відвезли до іншої лікарні іншої в'язниці", — сказав Ніколоз Кіпшидзе.

Він зазначив, що Саакашвілі цього ранку він не бачив.

"Я не бачив Саакашвілі. Мені здалося дивним, що нам не показали його. Нам сказали, що він зараз не хоче з нами говорити. Але це було дуже дивно, я був дуже здивований цим, тому що такого ніколи не буває з ним. Він дуже добре ставиться до лікарів. Мабуть, це була підстава. Я не знаю, як це ще назвати. Ми його не бачили. Зараз кажуть, що він чинив опір тюремникам цієї іншої лікарні. Після розмови з вами я вже поїду в цю нову в'язницю, щоб якось побачити його, і подивитися як він почувається", — сказав він.

Лікар зазначив, що стан здоров'я Михайла Саакашвілі погіршується з кожним днем.

"Він мені казав, що не погодиться перейти до цієї іншої в'язниці і цієї лікарні. Мабуть, його просто насильно відвезли до цього іншого закладу, це я точно можу сказати. Тому що він мені неодноразово говорив до цього, що не згоден переходити туди… Я дуже хвилююся, бо йому вчора було погано. Сьогодні, за неофіційними джерелами, я знаю, що йому було сьогодні ще гірше, ніж учора. Отже, ситуація залишає бажати кращого", — сказав медик.

Як повідомляла "ДС", Саакашвілі був затриманий 1 жовтня у Тбілісі. Прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі заявив, що експрезидент Грузії Саакашвілі повернувся на батьківщину, щоб учинити вбивство опозиціонерів та заворушення. Він зазначив, що Саакашвілі зможе повернутися до України лише після того, як проведе у в'язниці весь термін. При цьому президент України Володимир Зеленський сказав, що має намір домагатися повернення заарештованого в Грузії колишнього президента цієї країни Михайла Саакашвілі в Україну, оскільки має українське громадянство.

Саакашвілі у в'язниці оголосив голодування. За його словами, він голодуватиме до самої смерті. 8 листопада Саакашвілі вивезли з виправної колонії та доправили до тюремної лікарні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua