• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Далі буде гірше": нардеп- "слуга" розповіла, на кого розраховує Зе-влада

Ситуація з безпекою в Україні найближчим часом погіршиться через інтеграцію Росії та Білорусі, а також через запуск газопроводу "Північний потік-2", однак українська влада сподівається на консолідацію міжнародного співтовариства

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила народний депутат від "Слуги народу" Марʼяна Безугла в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Небезпека в тому, що інтенсифікувалися два важливі процеси. Перший — інтеграція Білорусі, другий — фіналізація "Північного потоку-2". Це не економічні загрози, а питання безпеки для України, які прописані в усіх керівних документах Російської Федерації й заплановані на найближчий час. Після цього наша ситуація з безпекою погіршиться", — заявила Безугла.

За її словами, українська влада в таких умовах намагається не здаватися і максимально консолідувати міжнародне співтовариство.

"У нас немає якоїсь економічної можливості, але є дипломатична можливість. Ми стоїмо на захисті Європи. Зараз ми досить успішно, причому зі зміною поколінь влади, гальмували цей процес, отримували підтримку. В першу чергу це дипломатичні інструменти, ми повинні робити все можливе", — сказала "слуга".

Як повідомляла "ДС", Росія виділить Білорусі $500 млн в якості другого траншу кредиту.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua