• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

ДБР проводить обшук у народного депутата. ЗМІ повідомляють – у "Слуги народу"

У межах кримінального провадження за фактом підроблення документів Державне бюро розслідувань проводить обшуки у чинного народного депутата України

Реклама на dsnews.ua

Слідчі дії відбуваються за місцем проживання парламентарія та у пов’язаних з ним осіб, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу ДБР.

Національне агентство з питань запобігання корупції склало на депутата протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 2 ст. 172-4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) щодо його входження до складу виконавчого органу одного із товариств.

Під час судового розгляду у Печерському суді чинний народний депутат дав підроблені документи — протокол зборів з інформацією про нібито своє звільнення з посади директора, чим можливо ввів в оману суд.

Попередня кваліфікація: підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів (ч. 4 ст. 358 КК України); службове підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України); введення в оману суду або іншого уповноваженого органу (ч. 2 ст. 384 КК України).

В ДБР не назвали прізвище народного депутата, але "РБК-Україна" з посиланням на свої джерела, повідомляє, що це народний депутат фракції "Слуга народу" Олег Воронько.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua