• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

ДБР спромоглося ще на рік продовжити розслідування "справи про Томос", — адвокат Порошенка

Строк досудового розслідування у справі про надання Україні Томоса про автокефалію, в якій фігурує пʼятий президент України Петро Порошенко, продовжено ще на один рік

Реклама на dsnews.ua

Про це 15 липня повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань, інформує "ДС".

"Майже рік тому я писав про вимушене закриття ДБР після 8 (!) місяців "розслідування" однієї з найбільш одіозних з багатьох десятків сфабрикованих проти пʼятого президента України Петра Порошенка справ – стосовно Томоса про автокефалію Православної церкви України. Але виявляється, цей театр абсурду тоді не закінчився! Постанову про закриття провадження було скасовано у березні 2021 року. А у травні 2021 прокуратура забрала смердючу справу з центрального апарату ДБР і сховала у Миколаєві", — написав Головань у себе в Facebook.

Він додав, щоб "повністю сліди замести, справу передали до слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, але з дислокацією у м. Одесі".

"Читачі навряд чи знають, що саме там ДБР зібрало найкращих своїх релігієзнавців. Але і тим суперпрофесіоналам завдання не видалося легким", — іронічно зауважив адвокат Порошенка.

Він повідомив, що старший слідчий другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, Гарановський О.В. за погодженням з прокурором відділу Одеської обласної прокуратури Полубоком Д.Ю. звернувся до суду із клопотанням про продовження на дванадцять місяців, тобто до 13.07.2022.

"Миколаївським з дислокацією в Одесі релігієзнавцям з ДБР мало двох років "розслідування", їм потрібно три. І слідчий суддя бажання задовольнив, строк досудового розслідування до 13.07.2022. продовжив", — резюмував Головань.

Станом на 13.30 15 липня коментарів пресслужби ДБР з цього приводу не надходило.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua