• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

День памʼяті: КМДА звинувачує Мінкульт у зриві традиційного заходу

У КМДА заявляють про спробу зриву традиційного заходу до Дня памʼяті й примирення з боку Міністерства культури, зокрема особисто міністра Олександра Ткаченка

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, передає "ДС" з посиланням на КМДА.

За словами Хонди, технічне обладнання для монтування сцени не пропускають на територію Національного музею історії України у Другій світовій війні через усну заборону Міністерства культури.

"Це традиційний захід, який відбувається у Києві щорічно понад 20 років. Сьогодні зранку нам стало відомо, що техніку та обладнання для монтування сцени не пропускають на територію музею. Пояснити причини такого рішення керівництво музею не може й посилається на пряму усну заборону Міністерства культури", — сказала Хонда.

Вона додала, що, за словами директора музею Івана Ковальчука, така вказівка надійшла прямо від міністра культури. При цьому жодних документів, які б підтверджували це рішення у керівництва музею немає. За її словами, мова фактично йде про спробу зриву проведення традиційного щорічного заходу.

Нагадаємо, сьогодні, 8 травня в Україні відзначають День памʼяті і примирення, присвячений десяткам мільйонів загиблих у Другій світовій війні. З нагоди Дня памʼяті та примирення до українців звернувся президент Володимир Зеленський і заявив, що цей день відзначають у всьому світі не "замість" Дня перемоги 9 травня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua