• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Дисертація Киви надійшла на перевірку до Міносвіти

Міністерство освіти і науки отримало для перевірки кандидатську дисертацію народного депутата від "Опозиційної платформи — За життя" Іллі Киви

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в Міносвіти, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"26 травня 2021 року до Міністерства надійшли електронний примірник дисертації та атестаційна справа Киви І. В. Міністерство наразі перевіряє відповідність матеріалів, які подані в атестаційній справі, нормативно-правовим актам з питань атестації кадрів вищої кваліфікації та інформацію, яка надіслана заявниками", — йдеться в повідомленні.

Крім того, планується передати електронну копію дисертації Киви, атестаційну справу та інформацію від заявників експертній раді державного управління. Матеріали мають розглянути "відповідно до процедури, яка передбачена нормативно-правовими актами з питань атестації кадрів вищої кваліфікації".

Як повідомляла "ДС", 26 квітня 2021 року нардеп від ОТЗЖ Ілля Ківа захистив дисертацію на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)". Атестаційна комісія в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України одноголосно підтримала захист дисертації.

Після захисту дисертації Кива вийшов до журналістів, яких не пустили на захід.

За інформацією низки ЗМІ, кандидатська дисертація Іллі Киви, має ряд істотних недоліків, які нівелюють її наукову цінність. Також супровідні документи до неї — підроблені.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua