• USD 36.6
  • EUR 38
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

До кінця року Україна з Польщею відкриють ще один пункт пропуску

До кінця року планують на кордоні з Польщею відкрити новий пункт пропуску — "Нижанковичі — Мальховіце"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України, передає "ДС".

"Завершуються роботи з облаштування ділянки дороги Нижанковичі – Дрогобич – Стрий, яка веде до нового пункту пропуску "Нижанковичі – Мальховіце" на кордоні України та Польщі. Новий пункт пропуск передбачатиме рух легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн. Спершу тут буде дозволено перетин кордону порожнім вантажівкам, а згодом пункт пропуску буде діяти для інших транспортних засобів та для пішоходів", — пояснили в міністерстві.

"Під час повномасштабного вторгнення одним із пріоритетних напрямів роботи Міністерства інфраструктури стала переорієнтація експортної логістики на західні кордони. У першу чергу йдеться про розширення пропускних спроможностей наявних пунктів пропуску та будівництво нових.

Уже до кінця року плануємо відкрити проїзд для порожніх вантажівок новим пунктом пропуску "Нижанковичі – Мальховіце". Цей проєкт був фактично замороженим із 2007 року. Згодом разом із польськими колегами плануємо відкрити його для всіх видів автотранспорту та пішоходів", — заявив міністр інфрасруктури Олександр Кубраков.

Очікується, що новий пункт пропуску дозволить суттєво розвантажити наявні пункти та прискорити вантажну та пасажирську логістику на українсько-польському кордоні.

На сьогодні будівництво пункту пропуску фактично завершене, залишається тільки облаштування дорожньої та допоміжної інфраструктури, додали в міністерстві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua