• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Довибори в окрузі №87: ЦВК прийняла уточнений протокол

Центральна виборча комісія прийняла для обробки протокол окружної виборчої комісії з позначкою "Уточнений" про підсумки голосування в окрузі №87 в Івано-Франківській області на проміжних виборах до Верховної Ради

ЦВК обіцяє ретельно опрацювати усі отримані від ОВК матеріали
ЦВК обіцяє ретельно опрацювати усі отримані від ОВК матеріали
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ЦВК, передає "ДС".

"Відомості уточненого протоколу на засіданні комісії оголосив голова окружної виборчої комісії ОВО № 87. За результатами його доповіді у членів ЦВК виникла значна кількість уточнюючих питань, які вони озвучили голові ОВК та одному із присутніх членів цієї комісії", — кажуть у Центрвиборчкомі.

Голова комісії Олег Діденко розповів, що вже зараз відомо про наявність двох судових справ щодо складання уточненого протоколу окружною комісією.

"ЦВК ретельно опрацює усі отримані від ОВК матеріали, а також суди проаналізують, наскільки правильно чи неправильно були виконані окружною виборчою комісією попередні рішення судів, що набрали законної сили. Таким чином ми отримаємо остаточні рішення, які враховуватимемо при встановленні результатів голосування в цьому окрузі", — сказав Діденко.

Як писала "ДС", 4 квітня ЦВК оприлюднила результати голосування в окрузі №87 (Івано-Франківська область) на довиборах до Верховної Ради, згідно з якими кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк отримав 31,25%, а його конкурент Олександр Шевченко — 29,69% голосів виборців. Шевченко заявив, що готує судові позови.

Громадянська мережа "ОПОРА" вимагає від Нацполіції розслідувати можливе спотворення результатів голосування в ОВО №87. У свою чергу Комітет виборців України заявив, що на "окрузі Вірастюка" під час голосування мали місце фальсифікації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua