• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Екс-прем'єр Британії визнав провал "Мінська"

Реклама на dsnews.ua
На сьогоднішній день Мінські угоди не працюють і цей формат необхідно перезапустити

Про це заявив колишній прем'єр Великобританії Девід Кемерон на Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає "ДС" з посиланням на УНН.

"Британія і Америка дуже важливу роль зіграли в тому, щоб у важкі часи допомогти Україні. Як будуть розвиватися події далі? "Мінськ" не працює. Ми повинні перезапустити мінський процес, необхідно досягти відведення важкого озброєння, повернути Україні контроль над українською-російською кордоном" , - зазначив екс-прем'єр Великобританії.

Камерон додав, що незважаючи на поширену думку, після проведення референдуму щодо виходу Великобританії зі складу Європейського союзу, активність міжурядових контактів Великобританії з Україною зросла.

"Якщо ми візьмемо Україну, то після проведення референдуму по Brexit, було більше зустрічей на міністерському рівні, більше допомоги Україні від Британії", - підсумував Кемерон.

Як повідомляла "ДС", президент Петро Порошенко назвав головною проблемою Мінських угод відсутність у Росії бажання їх реалізовувати.

    Реклама на dsnews.ua