• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Ексдиректор каналу "112-Україна" підтримав Росію та подався у гуауляйтери на Запоріжжі

Колишній директор телеканалу "112-Україна" Віктор Зубрицький відкрито підтримав російську агресію та збирається працювати в окупаційній адміністрації Запорізької області

Віктор Зубрицький
Віктор Зубрицький
Реклама на dsnews.ua

Так, Зубрицький балотується до місцевих органів "влади" окупованої частини регіону від правлячої в РФ партії "Єдина Росія", передає "ДС" з посиланням на "Слідство.Інфо".

"Громадяни проголосували на "референдумі" (фейкове "голосування" на окупованих територіях, — "ДС") і вступили в нову для себе державу. Вони стали справжніми громадянами Російської Федерації. У той же час вони отримали доступ до величезного соціального пакету", — каже Зубрицький у "відеовізитці"

У своєму виступі зрадник розповідає, що Росія, на відміну від України, нібито "допомагає своїм громадянам влаштувати гарне життя".

"Така турбота від держави в Україні просто неможлива… Я думаю, все вийде. Усі отримають задоволення від нової країни, від тих можливостей, які вона має", — каже він.

"Раніше Зубрицький жив у Києві і працював креативним директором телеканалу "112 Україна". Це канал, який роками просував антиукраїнські наративи та російську пропаганду, за що нарешті потрапив під санкції. До речі, дружина Зубрицького була співвласником "112"", — пишуть. журналістів.

У 2016 році Зубрицький потрапив до списку "21", який передбачав запровадження персональних санкцій щодо колишнього президента-втікача Віктора Януковича та людей з його найближчого оточення. Він перебував у цьому списку як організатор операції з дезінформації українців про Майдан.

Також Зубрицький спродюсував два антиукраїнські пропагандистські фільми: "Бійня на Майдані" (2014) та "Україна у вогні" (2016).

Нагадаємо, колишній нардеп України Віктор Медведчук, якого називали фактичним власником "112-Україна" з 2019 року, створив у Росії новий "політичний рух" під назвою "Інша Україна".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua