• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

"Експерт з видосиків": Порошенко оголосив про початок нового політичного сезону і чекає на Зеленського

П'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що його арешт у так званій "вугільній справі" 17 січня стане для чинного глави держави Володимира Зеленського "пострілом у ногу"

Реклама на dsnews.ua

Про це Порошенко заявив під час пресконференції в Українському домі у Варшаві, повідомляє "ДС".

З його слів, Володимир Зеленський не для нього ворог, а лише політичний опонент. Тому, на думку лідера опозиції, не потрібно розпалювати ворожнечу на тлі російської агресії.

Він також заперечував можливість свого арешту після повернення в Україну.

"Не тому, що я такий недоторканний, але нуль підстав для цього. Упевнений, Зеленський не зробить цього – не вистрілить собі у ногу. Немає підстав, тому нема чого коментувати", – наголосив він.

Крім цього, Порошенко зауважив, що Зеленському слід навчатись дипломатії, а не знімати видосики.

"Якщо падає його рейтинг і він не має інструментів, щоб розв'язати проблему… Тільки у відосиках він експерт. Але я не дам йому змоги розкручуватися у відосиках зі мною", – наголосив лідер опозиції.

Порошенко підкреслив, що прибуде до Печерського суду, де йому обиратимуть запобіжний захід.

"Завтра буде новий політичний сезон. Я сподіваюся, Зеленський повернеться з Буковелю, аби почати цей політичний сезон. Дуже докладно ми все розкажемо у суді, і всі побачать, що справа ДБР дуже "порожня" і немає з чого робити справу", — резюмував він.

Як повідомляла "ДС", наприкінці грудня 2021 року Петру Порошенку оголосили підозру у державній зраді. Йдеться про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій.

Порошенко прилетить до України 17 січня о 9-й ранку. Засідання Печерського районного суду щодо обрання запобіжного заходу Порошенка призначено на 11:00 17 січня

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua