• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Фіскали продовжують обшуки: прийшли до "Київського метрополітену"

Прокуратура спільно зі співробітниками Державної фіскальної служби (ДФС) прийшли з обшуками до комунального підприємства "Київський метрополітен", де проводять слідчі дії в рамках кримінальної справи за ухилення від сплати податків при будівництві декількох станцій

Обшуки у "Київському метрополітені"
Обшуки у "Київському метрополітені"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури, передає "ДС".

Згідно з матеріалами кримінальної справи, посадові особи будівельної компанії " Київметробуд "на замовлення генпідрядника КП" Київський метрополітен "протягом 2020 року виконали роботи з будівництва лінії метро Сирецьк-Печерськ на житловому масиві столиці "Виноградар". При цьому компанія перераховувала отримані від комунального підприємства гроші на рахунки фірм з ознаками фіктивності.

За попередніми даними, сума збитку становить близько 9 млн гривень.

Крім того, "Київметробуд" здало в оренду афілійованої компанії власні потужності з виробництва залізобетонних конструкцій. Насправді вони були виготовлені самим комунальним підприємством, а бюджетні гроші були переведені на рахунки повʼязаної фірми.

Обшуки в офісних приміщеннях КП "Київський метрополітен" були санкціоновані судом. Їх мета — знайти фінансові документи і закріпити дані про вчинення кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від податків).

Розпочато обшуки в КП «Київський Метрополітен»Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у м. Києві проводить обшуки...

Posted by Київська міська прокуратура on Thursday, May 13, 2021

Нагадаємо, у середу, 12 травня, Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС в м. Києві проводили обшуки у приміщеннях КМДА та "Київавтодорі".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua