• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

ФОПи зможуть подати заявки на "карантинні" виплати на наступному тижні

Підприємці та інші громадяни, які постраждали від карантинних обмежень "червоної" зони, зможуть вже наступного тижня зареєструватися на сайті або в додатку "Дія" для отримання допомоги у розмірі 8 тисяч гривень

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це під час засідання Камбина сказав премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, передає "ДС".

"Виплати, як і минулого разу, здійснюватимуться автоматично після подання заявки на порталі або в застосунку Дія. Зареєструватись на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень можна буде вже наступного тижня", — сказав премʼєр.

Він зазначив, що уряд сьогодні схвалить рішення, яке дасть змогу запустити механізм підтримки громадян та бізнесу, що постраждали від посилених карантинних заходів у "червоних зонах".

Як повідомляла "ДС", 30 березня Верховна Рада прийняла законопроєкт №5300, який передбачає виплати компенсації фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам, які постраждали від карантину. Президент України Володимир Зеленський 6 квітня підписав закон.

Фізичні особи підприємці та наймані працівники, які змушені припинити свою діяльність через карантин у "червоних" зонах, отримають з державного бюджету одноразову матеріальну виплату в сумі 8 тисяч гривень.

До гарантованої державою одноразової допомоги, ФОПи і наймані працівники зможуть додатково отримати виплати з місцевих бюджетів, якщо органи місцевого самоврядування приймуть відповідне рішення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua