• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Гарантії безпеки для України: Зеленський сформував делегацію переговорників

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення делегації для участі у переговорах з Росією щодо підготовки та погодження проекту договору про гарантії безпеки України.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Згідно з указом, головою делегації призначено нардепа Давида Арахамію, передає "ДС".

Члени делегації: міністр юстиції Денис Малюська, радник голови ОП Михайло Подоляк, міністр оборони Олексій Рєзніков, заступник міністра закордонних справ Микола Точицький.

Також за згодою членами делегації призначено нардепів Андрія Костіна, Дмитра Лубинця та Рустема Умерова.

Експерти делегації: юрист-міжнародник Олександр Малиновський та посол України Олександр Чалий.

Голові делегації дозволяється за погодженням з міністром закордонних справ вносити зміни до складу делегації, а також залучати в установленому порядку для забезпечення роботи делегації працівників державних органів, підприємств, установ, організацій за погодженням з їхніми керівниками, науковцями та експертами.

Указ також затверджує директиви делегації України для участі у переговорах з РФ щодо підготовки та погодження проєкту договору про гарантії безпеки України, проте їх зміст не оприлюднюється.

Кабінету міністрів доручено забезпечити фінансування видатків, пов'язаних з участю делегації України у переговорах щодо гарантій безпеки.

Нагадаємо, Зеленський в інтерв'ю російським журналістам заявив, що офіційний Київ готовий обговорювати гарантії безпеки та позаблоковий статус України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua