• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ДБР відмовилося повідомляти, чи розслідує показ "Сватів" на пропагандистському каналі РФ

Державне бюро розслідувань відмовилося повідомити інформацію про те, чи розслідує в межах кримінального провадження показ серіалу "Свати-7" на російському державному телеканалі "Росія-1", що потрапив під санкції

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді ДБР на запит Українських новин, передає "ДС".

Агентство запитало у ДБР інформацію про те, чи відкрито відповідне кримінальне провадження, і якщо ні, то чи буде заведено таку справу.

ДБР не надало такої інформації.

"Кримінальний кодекс України встановлює особливий порядок ознайомлення з матеріалами досудового розслідування (інформацією, отриманою під час його провадження) для сторін та учасників кримінального провадження (стаття 221 "Ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до його завершення", стаття 290 "Відкриття матеріалів іншій стороні") інші). Таким чином, положення закону не поширюються на доступ до інформації та документів, створених під час здійснення досудового розслідування", — йдеться у відповіді.

Також ДБР звернуло увагу на те, що дані досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого чи прокурора та в тому обсязі, в якому вони визнають за можливе.

Нагадаємо, 27 грудня 2021 року в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 1" стартував новий сезон серіалу "Свати" виробництва української студії "Квартал 95".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua