• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Глава Червоного Хреста злітав у Москву до Лаврова (ФОТО)

Президент Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петер Маурер 23 березня провів зустріч у Москві з главою російського МЗС Сергієм Лавровим

Логотип Міжнародного Комітету Червоного Хреста
Логотип Міжнародного Комітету Червоного Хреста / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила російська служба МКЧХ, передає "ДС".

Маурер заявив, що приїхав для розмови про невідкладні гуманітарні проблеми, які необхідно вирішити, щоб полегшити страждання людей, які стали жертвами війни в Україні.

Він планував зустрітися з главами МЗС та Міноборони РФ, а також головою російського Червоного Хреста. У МКЧХ заявили, що організація "докладає великих зусиль, щоб допомогти людям, які втекли до Росії, покинули свої будинки на Донбасі.

"Червоний Хрест" заявляє, що виступає "нейтральним та неупередженим посередником між усіма сторонами".

"Кілька тижнів цього конфлікту, як і вісім років конфлікту на Донбасі, принесли багато горя та руйнувань. Є конкретні заходи, які сторони мають вжити відповідно до норм міжнародного гуманітарного права, щоб зменшити страждання людей. Минулого тижня я був у Києві, а цього тижня приїхав до Москви, щоб продовжити обговорення цих заходів із владою", — сказав Маурер.

Нагадаємо, у Маріупольській міськраді закликають врятувати людей у Маріуполі, які починають помирати від голоду у блокадному місті.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua