• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Глава "Енергоатому" керуватиме Запорізькою АЕС

Керівник НАЕК "Енергоатом" Петро Котін виконуватиме обов'язки генерального директора Запорізької АЕС, яка перебуває під контролем російських окупантів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Котін сказав у своєму зверненні до працівників ЗАЕС, повідомляє "ДС".

"Відповідно до чинного законодавства, дозвільних та регламентних документів, мною прийнято рішення взяти на себе виконання обов’язків гендиректора Запорізької атомної електростанції", — сказав він.

За його словами, адміністрування станції перенесено до Києва з моменту викрадення генерального директора ЗАЕС Ігоря Мурашова: "Всі подальші рішення стосовно роботи станції прийматимуться безпосередньо у центральному офісі НАЕК "Енергоатом".

Котін підкреслив, що всі технічні питання експлуатації енергоблоків, як і раніше, вирішуватимуться технічним персоналом атомної станції за погодженням з центральним офісом Компанії.

Як повідомляла "ДС", 1 жовтня стало відомо, що окупанти затримали гендиректора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова дорогою від станції до Енергодару. Його із зав'язаними очима відвезли у невідомому напрямку.

3 жовтня окупанти відпустили Ігоря Мурашова.

За даними Міжнародного агентства з атомної енергії, гендиректор Запорізької АЕС Ігор Мурашов більше не виконуватиме своїх обов'язків. Нині Мурашов із родиною на підконтрольній Україні території.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua