• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Глава СБУ про священника з Києво-Печерської лаври: Співав про "пробудження матінки-Русі" та спав у труні

Під час останнього обміну полоненими до Росії поїхав священнослужитель, який коригував вогонь по мирних кварталах у Луганській області. Суд засудив його до 12 років позбавлення волі

ssu.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це виконуючий обов'язки глави СБУ Василь Малюк розповів у інтерв'ю Наталії Мосейчук, передає "ДС".

"Ми маємо вичистити все те середовище ворожих кротів у рясах. Все, без варіантів. У нас немає жодного упередженого ставлення. Але якщо людина в рясі і з кадилом — це не є пом'якшувальною обставиною у разі вчинення злочину, як і обтяжувальною", – сказав посадовець.

Малюк навів приклад "коригувальника в рясі", якого нещодавно обміняли на українських бійців. За словами правоохоронця, священнослужитель коригував вогонь ворога по мирних кварталах у Луганській області. Зловмисник отримав вирок суду — 12 років позбавлення волі.

"Ми його поміняли, він уже поїхав до ворога, підтвердивши, до речі, свою приналежність до їхніх спецслужб", – повідомив в.о. керівника СБУ.

Малюк також сказав, що щодо справи про пісню про "пробудження матінки-Русі" під час служби у Києво-Печерській лаврі один священнослужитель отримав підозру.

"До речі, він такий цікавий персонаж… Він навіть спав у труні тощо… Доволі такий колоритний", – заявив посадовець.

Як писала "ДС", Україна в рамках обміну полоненими 14 грудня передала російській стороні священника УПЦ Московського патріархату.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua