• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Головнокомандувач ЗСУ допускає загострення російської військової агресії

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний не виключає поширення військової агресії з боку Російської Федерації

Валерій Залужний
Валерій Залужний
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив під час відкриття V багатонаціональної щорічної конференції з питань вдосконалення підготовки сержантського складу в Україні за програмою НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program), передає "ДС" із посиланням на пресслужбу Міноборони.

"Збройні сили України і український народ знаходяться у досить складному становищі. Продовжується війна. На жаль, продовжують гинути та отримувати поранення наші воїни. Війна потребує від Збройних сил України великих моральних та фізичних сил. Ми не виключаємо можливість того, що військова агресія може поширитися", — заявив Залужний.

Він наголосив, зо Збройні сили України мають бути готовими відреагувати на цей тип агресії.

"Знову ж таки, це серйозні моральні і фізичні зусилля як для військових, так і всього народу", — додав головнокомандувач ЗСУ.

Залужний також зазначив, що з початком війни Росія продовжує широкомасштабну інформаційно-психологічну операцію.

"Її метою є, перш за все, дискредитація Збройних сил України та чинної влади. Незважаючи на все, що відбувається, ми залишаємося вільними по духу. Ми розвиваємося і будемо розвиватися у цивілізованому напрямку. І питання військової освіти у цьому контексті надважливе", – акцентував Залужний. 

Нагадаємо, раніше низка іноземних ЗМІ, зокрема Politico, опублікувала нібито супутникові знімки, які підтверджують збільшення кількості військ Російської Федерації на кордоні з Україною.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заперечив скупчення російських військ на кордоні з Україною.

Проте, за даними Міністерства оборони України, на кордоні з Росією перебуває угрупування близько 90 тисяч військових.

Голова об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі заявив, що Сполучені Штати уважно стежать за маневрами російських військ на кордоні з Україною, але зараз не спостерігається агресивних дій з боку ЗС РФ.

Начальник Генштабу ЗСУ Сергій Шаптала запевнив, що нарощування сил РФ на кордоні не відбувається.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua