• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Грузинський прем'єр відмовив Зеленському на його вимоги щодо Саакашвілі

В уряді Грузії оприлюднили заяву за підсумками переговорів грузинського прем'єр-міністра Іраклія Гарібашвілі з президентом України Володимиром Зеленським та повідомили про неприпустимість втручання українських громадян у справи країни

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби уряду у Facebook, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше вдень Зеленський висловив прохання розглянути можливість допуску до колишнього президента Грузії, голови виконавчого комітету Нацради реформ України Міхеїла Саакашвілі українських лікарів.

У грузинському уряді заявили, що Зеленський зателефонував Гарібашвілі та поцікавився станом здоров'я Саакашвілі.

Прем'єр-міністр Грузії заявив, що експрезидент, як і інші ув'язнені, перебуває під наглядом з першого дня у в'язниці та отримує необхідну медичну допомогу.

"Під час телефонної розмови глава уряду Грузії назвав незаконні дії Михайла Саакашвілі провокаційними, деструктивними та загрозливими стабільності країни і заявив, що втручання громадян України у внутрішні справи Грузії неприпустимо", — пише пресцентр.

На вимогу Зеленського допустити лікарів до Саакашвілі, грузинський прем'єр відповів, що про експрезидента піклуються професійні та висококваліфіковані лікарі Грузії.

Facebook уряд Грузії;
Facebook уряд Грузії;

Як писала "ДС", Спеціальна пенітенціарна служба Грузії оприлюднила відеокадри привозу колишнього президента Михайла Саакашвілі до тюремної лікарні Тбілісі.

У свою чергу, уповноважена Верховна Рада з прав людини Людмила Денісова заявила, що оприлюднене владою Грузії відео з експрезидентом країни свідчить про факт тортур і жорстокого поводження з ним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua