• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Хай береже вас Бог і Покров Святої Богородиці, - Залужний захисникам (ВІДЕО)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував відеозвернення з нагоди свят

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний
Реклама на dsnews.ua

Усі українські захисники і захисниці щодня на кожному клаптику нашої землі доводять, що ворогу не вдасться досягнути своєї мети зі знищення українців і Української держави. Про це зазначив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у відеозверненні з нагоди Дня захисників і захисниць України, повідомляє "ДС".

"Це свято кожного, хто обороняє нашу Батьківщину. Це день наших героїв: у формі Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Держприкордонслужби, поліціянтів, чи рятувальників. Тих, хто воює зі зброєю в руках, у білих халатах чи допомагаючи із забезпеченням, відновлюючи енергетику чи навчаючи наших дітей. Навпроти нас — ворог. Підступний, який убиває і тих, хто зі зброєю, і тих, хто її не має. У ворога є мета — знищити нас і нашу державу. Але я впевнений — йому це не вдасться. І всі ми доводимо це щодня. На кожному клаптику нашої землі. Знищуючи противника", — підкреслив Головком.

Він відзначив, що захисник та захисниця — це не просто слова, це важка робота щохвилини, щогодини, щодня для перемоги, це боротьба, біль, кров і сльози заради майбутнього.

"Усі ті, хто відчуває свою силу, щиро радіє перемогам і схиляє голову перед тими, хто на щиті. Хай береже вас Бог і Покров Святої Богородиці! Дякую тобі, кожен захиснику і кожна захиснице!", — сказав Залужний.

    Реклама на dsnews.ua