• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

"Інакше нова війна неминуча": Україна в ООН закликала зупинити російський фашизм

Цивілізований світ має зупинити російський фашизм, інакше нова війна неминуча і доведеться заплатити за неї втричі більше, ніж сьогоднішні витрати на конфлікт

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив постійний представник України в ООН Сергій Кислиця, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Хижаки нападають на тих, хто слабший або здається слабшим, і після таких нападів вони можуть пристраститися до людської крові і стати серійними вбивцями", — зазначив він.

За його словами, перетворення Росії на агресивний фашистський режим вже виявилося у нездатності утриматися від нападу на Україну.

"Ми маємо разом зупинити це, і чим швидше, тим краще… Якщо ми дозволимо (президенту Росії, — ред.) Путіну або його наступнику на кремлівському престолі відростити відрубані кігті, просочені кров'ю українців, наступна війна неминуча, і цивілізований світ заплатить втричі більше, ніж платить сьогодні. Покінчимо з російським фашизмом зараз же!", — додав Кислиця.

Як повідомляла "ДС", раніше американський історик Тімоті Снайдер сказав, що Німеччина сплутала історичну відповідальність за своє фашистське минуле з почуттям провини перед Росією. Німеччина має порвати з колоніальним підходом до України та стати на вірний бік у війні проти новітнього фашизму.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua