• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З України видворили чергового "кримінального авторитета" зі списку санкцій РНБО (ФОТО)

"Кримінальний авторитет" на прізвисько "Вато Кіпіані" зі списку санкцій Ради нацбезпеки з питань оборони (РНБО) сьогодні, 25 червня, примусово повернутий до країни походження

"Авторитету" на прізвисько "Вато Кіпіані" також заборонено в'їзд до України
"Авторитету" на прізвисько "Вато Кіпіані" також заборонено в'їзд до України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіціі, передає "ДС".

Також йому заборонили в'їзд на територію України.

"Чоловік був включений до списку санкцій Ради нацбезпеки і оборони як особа, яка своїми діями може становити загрозу для національної безпеки держави і громадян", — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці зазначили, що 42-річного неодноразово судимого громадянина Грузії раніше вже затримували правоохоронці інших країн за вчинення тяжких злочинів, в тому числі і вбивства. В Україні він представляв інтереси впливових в злочинному світі російських і грузинських "злодіїв в законі", контролював угруповання, які займаються здирництвом та крадіжками коштів, і безпосередньо відповідав за організацію злочинних зборів.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв в законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Як писала "ДС", в травні з України через санкції РНБО проти "кримінальних авторитетів" десять примусово повернули до країн їхнього походження з забороною в'їзду на територію держави. При цьому 27-м — скасовані дозвільні документи на проживання в Україні. У червні секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв в законі". Крім того, триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", з 111 їх залишилося 42.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua