• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Кабмін затвердив державний соціальний стандарт реабілітації ветеранів

Кабінет Міністрів затвердив державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни

Кабмін
Кабмін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні уряду 17 листопада, інформує "ДС".

"Метою проєкту постанови є створення належних умов для розвитку національної системи реабілітації ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, що забезпечить можливість доступу… до послуг із відновлення фізичних, психологічних і соціальних функцій, повернення таких осіб до виконанання обов'язків військової служби або їх соціальну та трудову адаптацію, розвиток нових компетентностей для реалізації у соціальному житті", — йдеться у пояснювальній записці до документу.

Зазначається, що фізкультурно-спортивна реабілітація має бути організована, як системний процес, який здійснюється суб'єктами фізкультурно-спортивної реабілітації на об'єктах спеціалізованої інфраструктури через стандартні й регламентовані процеси та процедури.

Реалізація акта не потребує фінансування з державних чи місцевих бюджетів.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів затвердив план дій на 2021—2025 роки щодо реалізації Національної стратегії розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Володимир Зеленський підписав указ про заходи забезпечення соціального захисту ветеранів війни та сімей загиблих захисників України.

Крім того, Міністерство у справах ветеранів працює над зміною підходів до надання психологічної допомоги захисникам, і має намір створити нову систему психологічної реабілітації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua