• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Очільниця посольства США побачила "хімію" під час зустрічі Зеленського і Байдена

Зустріч президентів України та США Володимира Зеленського і Джо Байдена, яка відбулася 1 вересня у Вашингтоні, стане початком до набагато більш інтенсивного раунду двосторонніх перемовин

Крістіна Квін
Крістіна Квін
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, інформує "ДС".

"Зустріч лідерів, безумовно, має велику символічну вагу, втім, нею все не обмежується. Ця зустріч стане початком до набагато більш інтенсивного раунду перемовин щодо низки різних тем. У Комісії стратегічного партнерства обговорюватимуть широкий спектр проблем, але паралельно відбуватиметься діалог щодо енергетики та клімату, будуть також окремі перемови щодо безпекових питань, а торгівлею опікуватиметься Консультативна група з торгівлі та інвестування", — сказала вона в інтерв'ю Радіо Свобода,

Вона зазначила, що відповідно перемовини розпочнуться восени цього року чи на початку наступного. На цих зустрічах експерти обох країн спільно працюватимуть для поглиблення двосторонніх відносин.

За словами Крістіни Квін, наступні місяці та роки сторони також "займатимуться впровадженням договорів у надзвичайно різних сферах": безпековій, енергетичній, економічній та торговій. Про підписання договорів було оголошено в рамках зустрічі.

Також тимчасова повірена відповіла ствердно на запитання, чи був встановлений між Байденом та Зеленським позитивний зв'язок, так звана "хімія".

"Так, я це відчувала саме таким чином! Ця розмова була відвертою та чесною, що мені надзвичайно сподобалося. Були обговорені саме ті проблеми, які цікавили обидвох президентів. Для цього необхідна впевненість та довіра. Це демонструє міцні та гарні відносини. Тож, мені здалося, що енергія на зустрічі була досить позитивна", — сказала Квін.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що задоволений зустріччю з главою Білого дому Джо Байденом, однак він не впевнений, що між ними виникла "хімія".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua