• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Коли будувалося метро на Теремки, Кличко сидів у парламенті з фракцією УДАР, — Гриценко про відношення мера Києва до зупинки метро

Підтоплені станції були збудовані задовго до того, як Віталій Кличко став мером

Реклама на dsnews.ua

Спроби звинуватити мера Києва у техногенній аварії в метро на Теремки – свідчення того, що згори "дали команду "фас" мочити мера Кличка". Адже ці станції були збудовані задовго до того, як він став мером. Про це заявив у Facebook народний депутат України VI і VII скликань Анатолій Гриценко, пише "ДС".

"Техногенна аварія на лінії столичного метро. Всі дружно накинулися і мочать мера Кличка. На чолі з премʼєром, значить, і уряду дали команду "фас". Коли Кличка обрали мером (червень-2014), ця гілка метро вже давно працювала — її збудували і ввели в дію в часи правління Януковича у 2010-2012. Премʼєр Азаров тоді під камери відкривав нові станції. Архітектори, будівельники, підрядники, експертизи, оплата, якість приймання, відкати… — то все було задовго до Кличка-мера. В ті часи Віталій сидів у парламенті з невеличкою фракцією УДАР і ні на що не впливав", — нагадує Анатолій Гриценко.

Він вважає, що ситуація з метро – лише привід "мочити мера Кличка".

"Якщо команда "фас", тоді факти нікому не цікаві. І тоді метро лише черговий привід, для чергового "фас". Такі часи", — зазначив Гриценко.

Раніше повідомлялося, що через підтоплення тунелів 8 грудня було зупинено рух поїздів метро між станціями "Деміївська" та "Теремки". Керівництво метрополітену заявило, що подальше використання цієї ділянки небезпечно для пасажирів.

Також повідомлялося, що міська влада Києва оперативно організувала рух наземного транспорту вздовж зачинених станцій метрополітену. Перевезення пасажирів здійснюють 77 автобусів та 20 тролейбусів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua