• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Коломойський готовий потрапити до реєстру олігархів, але не хоче бути "білою вороною"

Один із найбагатших українців Ігор Коломойський каже, що "морально готовий" потрапити до реєстру олігархів, хоча йому дуже не хотілося б перебувати там одному

Реклама на dsnews.ua

Про це скандальний бізнесмен заявив у коментарі для Радіо Свобода, на який посилається "ДС".

"Морально я готовий потрапити до реєстру олігархів. Не хотілося б, звісно, бути "білою вороною" і опинитись одному в цьому реєстрі. Але я, за великим рахунком, вже звик, що мене де-факто називають олігархом. Тому яка вже різниця? Тепер ще й офіційно в реєстр внесуть. Костюм пошию і нашию на нього зірку "Олігарх", — заявив він.

Втім, співвласник групи "Приват" підкреслив, що така позиція актуальна лише у випадку ухвалення "законопроєкту про деолігархізацію" у тій редакції, що нині опублікована на сайті ВР. Коломойський зазначив, що "не бачить нічого страшного, якщо буде в реєстрі олігархів". Але це стосується лише чинної редакції президентського законопроєкту.

Він також заявив, що продавати жодний свій актив він "під дулом пістолета не збирається".

Як писала "ДС", 3 червня на сайті Верховної Ради зʼявився текст законопроєкту №5599 "Про запобігання загроз національній безпеці, повʼязаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Раніше, аналізуючи президентський законопроєкт, нардеп фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомив, що олігархом особа визнається за рішенням Ради нацбезпеки і оборони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua