• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Комітет Ради радить нардепам схвалити проєкт держбюджету-2022

Комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендує парламенту прийняти постанову про висновки і пропозиції до законопроекту про держбюджет на 2022 рік

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на своєму каналі в Telegram заявив представник Кабміну в Раді Тарас Мельничук, передає "ДС".

За його словами, бюджетний комітет в порядку спецпроцедури розглянув і схвалив проєкт постанови "Про висновки і пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік" та таблицю пропозицій до законопроекту.

За результатами розгляду комітет рекомендував Раді прийняти цю постанову за основу і в цілому.

Мельничук нагадав, що, згідно з регламентом, проект закону про держбюджет на наступний рік вважається прийнятим в першому читанні, якщо буде прийнятий в цілому проєкт постанови ВР щодо висновків і пропозицій до законопроєкту, а схвалені Радом висновки і пропозиції до законопроєкту набувають статусу Бюджетних висновків ВР.

Представник уряду в Раді також повідомив, що Комітет рекомендує парламенту включити до порядку денного і прийняти за основу законопроєкт №6062, поданий Кабінетом міністрів України, про внесення змін до Бюджетного кодексу.

Як повідомляла "ДС", голова фракції "Голос" Ярослав Железняк у вівторок, 19 жовтня, заявив, що тексту проєкту держбюджету на 2022 рік у парламенті досі немає.

Нагадаємо, голосувати за проєкт бюджету в першому читанні повинні в середу, 20 жовтня. "Слуги" на засіданні фракції в понеділок домовилися підтримати його за основу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua