• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Корбан – голова фейкової "тероборони" Дніпра, — нацгвардієць та місцевий активіст Михайло Корольов

Геннадій Корбан не є керівником територіальної оборони міста Дніпро, а очолює громадську організацію зі схожою назвою

Геннадій Корбан
Геннадій Корбан
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив один із активних критиків міської влади, підприємець Михайло Корольов, який зараз воює у лавах Національної гвардії України, передає "ДС".

"Генадій Корбан вводить народ України в оману, розповідаючи, що він керівник територіальної оборони міста Дніпра. Насправді це не так. Корбан відкрив звичайну громадську організацію, таких у місті відкрито тисячі. Просто він назвав цю громадську організацію "Центр територіальної оборони міста Дніпро". Саме цією назвою він ввів людей в оману. За фактом це звичайнісінька громадська організація, але з гучною і хайповою для сьогоднішнього часу назвою. Не більше того. У нас будь-який громадянин може відкрити таку організацію і назвати її будь-якою назвою. Наприклад, "організація об'єднаних націй" або "космічний корабель", але це не означатиме, що це реально ООН або космічний корабель. Корбан створив цю організацію, щоб розкрадати гроші з міського бюджету під виглядом оборони", — заявив Михайло Корольов.

За його словами, справжня тероборона Дніпра наразі знаходиться на передовій лінії фронту на Півдні України.

"Реальна тероборона міста Дніпро зараз перебуває на передовій, воює на півдні України і не пускає ворога до Дніпропетровської області. До цієї реальної тероборони Корбан не має жодного стосунку. Тому що там реально треба воювати, там тебе можуть убити. Абсолютно всі воїни з Дніпра вважають Корбана самозванцем, пройдисвітом і зрадником Люди, які перебувають у реальній, а не фейковій теробороні, мають статус військовослужбовців, і цих людей точно не випускають за межі України, а керівництво тероборони поготів не зможе виїхати з України під час війни, оскільки керівники найчастіше мають доступ до секретної інформації. А цей чорт, коли йому захотілося, залишив територію України. Хочу нагадати, що безпеку Дніпра забезпечують не Корбан чи Філатов, безпеку міста та всієї країни забезпечують Збройні сили України, Національна гвардія та реальна територіальна оборона", — наголосив нацгвардієць.

Нагадаємо, раніше багато ЗМІ опублікували новину про те, що у Геннадія Корбана відібрали паспорт під час спроби в'їзду в Україну, назвавши його "главою територіальної оборони Дніпра".

    Реклама на dsnews.ua