• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Корнієнко розповів, хто має увійти до робочої групи з питань регламенту ВРУ

До робочої групи з реформування регламенту парламенту мають увійти представники всіх фракцій, профільного комітету, апарату парламенту та представник у Конституційному Суді

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко на засіданні погоджувальної ради парламентських фракцій і груп, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи створення робочої групи з питань реформи регламенту, він розповів, що є кілька листів, які надходили до фракцій. За кожним з них чекають на кандидатури — по одному представнику від фракції.

"Також до цієї робочої групи входитимуть представники апарату, керівництво регламентного комітету. Входитиме і представник ВР у Конституційному Суді — пані Совгиря, тому одним із напрямів реформування регламенту є імплементація численних рішень Конституційного Суду стосовно Верховної Ради, яких уже також за цей час накопичилося", — сказав Корнієнко.

Як писала "ДС", нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук заявляла, що український народ чекає результатів діяльності монобільшості та не цікавиться Регламентом Верховної Ради.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua