• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Корнієнко заявив, що хотів би бачити своїм наступником у "Слузі народу" жінку

Чинний голова політичної партії "Слуга народу" та віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко хотів би бачити своїм наступником у партії жінку

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Корнієнко сказав в ефірі 24 телеканали, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу "Слуги народу".

"Я пропонуватиму певну кандидатуру. Звичайно, ми її спочатку узгодимо всередині партії та з президентом, тому що він політичний лідер нашої партії. Це точно буде гідна людина. У нас є багато професіоналів, які показали себе в різних сферах – у парламенті, в роботі з депутатами, партійному будівництві. Вибрати є з кого", — сказав політик.

Корнієнко переконує, що всередині команди завжди є обговорення кандидатур, а також діє принцип меритократії, коли люди, які проявили себе як професіонали, йдуть на підвищення.

Також він зазначив, що до рішення з'їзду залишається на посаді голови партії "Слуга народу", а кандидатури, які зараз обговорюють у ЗМІ, справді входять до кола кандидатів на цю посаду.

"Ці люди в шортлисті. Я сподіваюся, що це буде жінка. Олена Шуляк також є в цьому шортлисті, і вона серед тих, кого я, можливо, пропонував би. Але шортлист перетвориться на реальну пропозицію вже після з'їзду", — сказав Корнієнко.

Як повідомляла "ДС", голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко прийняв рішення про складання повноважень. Наступник Корнієнка має бути обраний на з'їзд партії "Слуга народу", який відбудеться у листопаді.

"Слуга" Євгенія Кравчук говорила, що при призначенні нового голови партії "Слуга народу" враховуватимуться рекомендації президента України Володимира Зеленського та нинішнього голови політсили Корнієнка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua