• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кравчук порадив Зеленському карати всіх, хто діє проти України

Голова Української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук озвучив кілька порад чинному главі держави — Володимиру Зеленському — щодо прийняття важливих рішень та ставлення до свого оточення

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Свої поради перший президент висловив в ефірі програми "Право на владу", інформує "ДС".

"Що можна порекомендувати, на мій погляд, Зеленському? Найперше – коли приймаються будь-які рішення, потрібно зважувати всі моменти і слухати всіх. Це зовсім не означає, що можна врахувати (думки, – прим. "ДС") всіх, але слухати і приймати рішення на основі глибокого аналізу і не поспішати з оцінками", — сказав Кравчук.

Друга порада, яку він дав чинному главі держави, — карати всіх, хто діє проти України. За словами Кравчука, навіть якщо немає доказів, що людина "зробила великий проступок", але в суспільстві вже склалася певна оцінка стосовно неї, її потрібно "обережно… від себе якось дистанціювати, тому що народу важко довести, що ця людина кришталева, коли про неї вже пишуть і кажуть, що написали томи".

"Наступне і, можливо, останнє – позбавляти влади тих, хто живе в Україні, хто користується українськими законами, українськими багатствами, але проводить неукраїнську політику", — зазначив він.

Політик також заявив, що щиро вітає дії Зеленського спільно з РНБО, які стосуються запобігання ворожій пропаганді та ворожим діям проти України.

Раніше повідомлялося, що Кравчук підтримав Зеленського в конфлікті навколо Конституційного Суду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua