• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Кремль "ротом" Соловйова закликає на війну з Україною строковиків (ВІДЕО)

Російський державний пропагандист Володимир Соловйов заявив, що на війну з Україною потрібно відправляти солдатів строкової служби

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відеофрагмент із відповідним зверненням Соловйова став "вірусним" у Twitter, передає "ДС".

"Забув сказати, але це важливо: завжди на війнах молоді! Я все розумію: у нас зараз політична обстановка, вічний острах, десь, щось… Але скільки хлопців, які зараз проходять строкову службу, кажуть: Дайте повоювати — півроку нас готують!", — сказав пропагандист в ефірі своєї телепрограми на каналі "Росія-1".

За словами Соловйова, солдати-строковик— "можуть і вміють".

Він також каже, цитуючи строковиків, що проти України воюють їхні "батьки".

Один із таких солдатів строкової служби нібито розповів Соловйову, що у нього "мамка викинула речі з дев'ятого поверху", бо в Україні "воює батько".

Пропагандист також переконує, що таких строковиків у РФ — "від 120 тисяч до 140 тисяч за півроку чудово підготовлених молодих хлопців".

"Треба якось це питання вирішити. Полегшити для тих, які хочуть і можуть, умови підписання контракту. Може, неправий, але мені здається, в Держдумі є сенс поговорити з міністерством оборони, виробити спільну позицію. Я думаю, міноборони буде тільки "за", — каже Соловйов.

Радник голови МВС України Антон Геращенко, однак, має сумніви, що на війну підуть діти самого Соловйова.

"Кремль відправить на війну строковиків. Російський пропагандист Соловйов уже почав готувати до цього суспільство Цікаво, чи відправить на війну цей кремлівський блазень своїх дітей? Двоє з його восьми чад — якраз призовного віку", — пише Геращенко у Twitter.

Нагадаємо, ще у березні про участь солдатів-строковиків у бойових діях проти України повідомляла член Ради Федерації РФ Людмила Нарусова.

У своєму привітанні до 8 березня глава Кремля Володимир Путін обіцяв російським жінкам, що проти України боротимуться лише кадрові військові. Проте вже у вересні оголосив про "часткову" мобілізацію резервістів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua