• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Кулеба запропонував колегам з ЄС план дій проти Росії, яка тримає курс на загострення

На засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС глава МЗС України Дмитро Кулеба поінформував колег про небезпечний курс Росії на загострення та запропонував покроковий план дій задля стримування подальшої ескалації з боку Кремля

Дмитро Кулеба під час онлайн-засідання Ради міністрів ЄС
Дмитро Кулеба під час онлайн-засідання Ради міністрів ЄС / twitter.com/DmytroKuleba
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Twitter-сторінці Кулеби, передає "ДС".

"На засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС поінформував колег про небезпечний курс РФ на загострення. Я запропонував покроковий план дій задля стримування подальшої ескалації РФ. Основний елемент: підготовка нового пакету секторальних санкцій. Персональних вже недостатньо", — написав він.

Як писала "ДС", раніше головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ збільшила кількість військ біля кордонів з Україною, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької і Луганської областей. В останні кілька тижнів на Донбасі фіксується загострення, ВСУ зазнають втрат.

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен зізнався, що був здивований консолідованою позицією всіх країн-членів НАТО, які "всі як один" засудили посилення агресії РФ проти України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua