• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Лавру перетворять на музей, у якому відбуватимуться богослужіння, — Данілов

Києво-Печерська Лавра стане державним музейним комплексом, у якому відбуватимуться богослужіння

Києво-Печерська Лавра
Києво-Печерська Лавра
Реклама на dsnews.ua

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов заявив у вівторок, 28 березня, в інтерв'ю радіо NV, повідомляє "ДС".

"Те, що стосується церковних речей, ми туди не втручаємося. Але Лавра – це музей, який належить державі. Все, що стосується цього музейного комплексу, вирішуватиме держава., а не окремі люди, які чомусь вирішили ганьбити наші закони", — сказав він.

За словами секретаря РНБО, "ніхто нікого за ноги витягувати не буде".

"Все буде відпрацьовано згідно з чинним законодавством. Буде державний інститут під назвою "Музейний комплекс "Києво-Печерська Лавра". Там будуть богослужіння, але за законами нашої країни, а не штучними утвореннями, які поза законом нашої країни були у великій кількості створені", — запевнив Олексій Данилов.

"Вони (Українська православна церква Московського патріархату — "ДС") робили заяви, що не мають відношення до Москви. Московський піп (глава Російської православної церкви патріарх Кирило — "ДС") Гундяєв починає розповідати, як нам тут жити. Була велика помилка, коли видавалися багато земельних ділянок під будівництво споруд. Ми вважали, що вони мають відношення до Бога, але з'ясовується, що вони мали відношення до ФСБ", — додав Олексій Данилов.

Як писала "ДС", представники УПЦ МП мають залишити Києво-Печерську Лавру у середу 29 березня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua