• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Лист редакції ASPI news до президента Зеленського було розміщено в Інтернеті через сайти-фейкомети (ФОТО)

В мережу було "злито" офіційний лист, направлений редакцією ASPI news президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському

Реклама на dsnews.ua

В ньому редакція ASPI news інформувала Гаранта Конституції про переслідування відомого волонтера та патріота Сергія Сотниченка, передає "ДС".

Він є експертом криптовалютного та ринку віртуальних активів. З перших днів російської агресії він з колегами змінили комп'ютери на зброю та стали на захист України

"Вкид" листа у мережу було зроблено через відомий сайт-помийку "Фраза", на якому можна за гроші розмістити що завгодно у розділі "Дайджест". "Фраза" послалася на такий же "помиєчний" сайт "Vlasti.net", який за розміщення проплачений замовних матеріалів занесений до списку "фейкометів". Також у розміщенні фейків задіяний ось цей сайт.

"Всі вони відносяться до пулу проросійські налаштованих інтернет-ресурсів, орієнтованих на колишнього лідера забороненої в Україні партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, який переховується в Москві у свого кума Путіна. І що найцікавіше – у кінці замовного матеріалу навіщось вказується телефон ДБР. Чи не може це вказувати на те, що хтось заволодів справою з ДБР?", — зазначають в редакції ASPI news.

Незважаючи на таку інформатаку, ASPI news продовжить добиватися справедливості, захищаючи честь борця за Україну, патріота та волонтера Сергія Сотниченка. Треба зазначити, що компанія Сергія Сотниченка С1К займається пошуком російських віртуальних активів по всьому світу, щоб не допустити фінансування через криптовалюти приватних російських військових компаній та фейкових псевдореспублік, тому ФСБ РФ і залучає до цього такого роду інформатак "агентів впливу".

Юристи сайту ASPI news готують звернення до правоохоронних органів України, аби вони виявили "кротів" в системі державного управління, які намагаються підірвати українську державність. Окремо готується лист до міжнародних журналістських організацій для розголосу фактів діяльності проросійських "медведчуківських" сайтів в Україні.

    Реклама на dsnews.ua