• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Львівщина стане опорою для повернення України на шлях до ЄС, — Порошенко

Реклама на dsnews.ua

Львівська область має стати основою для повернення України на шлях європейської інтеграції

Про це заявив пʼятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу політсили.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"Тут у Львові і по всій Львівщині ще під час виборів 2019 року проголосували "за" Україну та Європу і проти повернення совка. За розвиток і можливість стати як наші західні сусіди й проти розвороту до епохи Януковича, під російський вплив", — нагадав Порошенко.

Петро Порошенко у Львові
Петро Порошенко у Львові

Політик переконаний, що саме Львівська область стане основою для повернення України на шлях євроінтеграції.

"Львів та Львіщина були і є тією точкою опори в Україні, з якої ми повернемось до європейського вибору нашої держави. До патріотичної та професійної влади, яка любить Україну. Повернемося до справжнього опору агресору та поверненню анексованих та окупованих українських земель … Ми з вами багато що робили за 5 років для побудови фундаменту української державності. Наше завдання – зробити все, для того щоб зберегти і розвинути Україну", — підкреслив нардеп.

Візит Петра Порошенка до Львова
Візит Петра Порошенка до Львова

Порошенко зазначив, що Україні потрібно повернути справжню, професійну і проєвропейську владу.

"Саме таких кандидатів по всій Україні пропонує "Європейська солідарність". Наша перемога на місцевих виборах – перший надзвичайно важливий крок до перемоги в усій Україні. Перемоги професіоналізму над дилетантством, патріотизму над "какая разница", європейського майбутнього над російсько-радянським минулим", — додав політик.

    Реклама на dsnews.ua