• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Малюська заявив, що прийняття закону про олігархів спеціально затягують

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що олігархи намагаються зробити так, щоб законопроєкт не встигли прийняти до наступних парламентських виборів

Денис Малюська
Денис Малюська
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Було цілком зрозуміло, що олігархи зроблять все можливе, щоб цей законопроект не прийняли. Ми не розуміли чітко, який буде план дій. Він зараз став зрозумілий: максимально затягнути процес до наступних парламентських виборів", — сказав Малюська.

Міністр зазначив, що саме тому проєкт закону відправили на розгляд до Венеціанської комісії.

"При всій повазі до Венеційської комісії, але тут використано інструмент, який знають всі юристи: якщо ви хочете затягнути процес, закиньте його в повільну інституцію", — додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 1 липня прийняла в першому читанні законопроєкт про запобігання загрозам національній безпеці, повʼязаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). "За" проголосувало 275 депутатів.

У пʼятницю, 17 вересня, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував парламенту ухвалити цей документ у другому читанні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua