• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Маск відкрив пляшку пива за допомогою горілки: Скабєєва збудилася (ВІДЕО)

Американський винахідник і мільярдер Ілон Маск продемонстрував уміння відкривати пляшку пива за допомогою "пузиря" горілки

Ольга Скабєєва
Ольга Скабєєва / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

На це звернули увагу у російській пропагандистській телепрограмі "60 хвилин", повідомляє "ДС".

"Кажуть, що шпигунів завжди ловлять на дрібницях. Ось і агент Ілон Маск ще ніколи не був таким близьким до провалу. На останньому інтерв'ю він вирішив продемонструвати унікальну навичку — відкрити пляшку пива "пузирем" горілки", — заявила ведуча Ольга Скабеєва.

Скабєєва також зазначила, що Маск у соцмережі Twitter, що належить йому, "вітає" тих, хто транслює меседжі російської пропаганди про війну з Україною.

Пропагандистка також згадала про розмову Маска з Робертом Кеннеді-молодшим, який заявив про намір балотуватись у президенти США. Так, чоловіки в бесіді обурювалися тим, що Росію нібито "очорнюють" і казали, що Україна нібито "не має" шансів на перемогу.

Нагадаємо, у травні було знято обмеження із запису колишнього президента Росії Дмитра Медведєва в сервісі мікроблогів Twitter. У твіті Медведєв говорив про необхідність "винищувати польських найманців". Запис знову доступний для перегляду. Пропагандисти кремлівського пулу назвали Ілона Маска "нашим бравим піхотинцем".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua