• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Мендель запідозрила НАБУ в прослуховуванні: У Бюро заперечують

Експрессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель припустила, що її кабінет в ОПУ нібито могли прослуховувати в Національному антикорупційному бюро (НАБУ)

Юлія Мендель
Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні LIGA.net, передає "ДС".

За словами Мендель, заходячи в кабінети чиновників на Банковій, можна було побачити табличку "За вами стежить НАБУ". У кабінеті Мендель такої таблички не було, але вона вважає, що її нібито могли прослуховувати.

"Я думаю, що так, бо я часто чула, що говорила, а потім доходило до членів команди. А я ніде це не говорила, крім кабінету", – пояснила вона.

Вона також розповіла, що у 2019 році НАБУ взяло на хабарі працівницю Офісу Президента, яка зі спільницею "повинна була одержати 300 000 доларів". "Ми про це дізналися мало не останніми. Значить, НАБУ стежить", – сказала Мендель.

НАБУ в коментарі LIGA.net повідомило, що ідея про прослуховування кабінету – це тільки її "здогади". "Дуже мало конкретної інформації. Це її здогадки, а не факти. Якщо вони є, то може нам повідомити. А поки це просто припущення". 

Як повідомляла "ДС", Юлія Мендель написала заяву на звільнення з ОПУ в кінці квітня 2021 року. В Офісі заявляли, що Мендель зосередиться на роботі по взаємодії з іноземними ЗМІ. Пізніше в ОПУ назвали три причини, через які Мендель вирішила піти у відставку.

Наразі Мендель працевлаштувалася на телеканал олігарха Ріната Ахметова "Україна 24" — вона буде колумністом проєкту "Реальна політика".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua