• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Мендель знову працевлаштувалася на телеканал Ахметова

Колишня прессекретарка президента Юлія Мендель повертається в ефір телеканалу олігарха Ріната Ахметова "Україна 24" — вона стане колумністом проєкту "Реальна політика"

Юлія Мендель
Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить анонс програми, інформує "ДС".

Як йдеться у повідомленні, таким чином хочуть "підсилити команду" проєкту "Реальна політика". Завдання Мендель буде полягати у коментування подій як в Україні, так і в світі. Для цього буде створена окрема відеоколонка. 

Ведучий програми Євген Кисельов каже, що багато хто сприймає Мендель як колишню прессекретарку Володимира Зеленського, а вона ж насправді професійна журналістка з досвідом в іноземних виданнях. 

Нагадаємо, у липні Мендель почала працювати на каналі "Україна 24" в якості постійного колумніста телепроєкту "Велика деолігархізація". Втім, через два місяці стало відомо, що проєкт закрився.

Крім роботи на телебаченні, Мендель написала книгу про українську політику. У своїй книзі колишня прессекретарка, зокрема, розмірковує про мовне питання в Україні, а також про ідентичність українців.

Як повідомляла "ДС", Юлія Мендель написала заяву на звільнення з ОПУ в кінці квітня. В Офісі заявляли, що Мендель зосередиться на роботі по взаємодії з іноземними ЗМІ. Пізніше в ОПУ назвали три причини, через які Мендель вирішила піти у відставку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua