• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Мій арешт – помста за Кримську платформу", — Джелялов передав лист із СІЗО

Заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов, затриманий нещодавно російською окупаційною владою в Криму, передав лист із "СІЗО". У ньому він звинувачує Росію у помсті за участь кримських татар у саміті Кримської платформи

Наріман Джелялов
Наріман Джелялов
Реклама на dsnews.ua

Лист Джелялова оприлюднив його адвокат Микола Полозов у Facebook, передає "ДС".

"Мій арешт після повернення з Кримської платформи, де я мав честь бути присутнім і виступати перед високими учасниками і близькими по духу друзями тільки доводить мстивий характер російської влади", — написав Джелялов.

Заступник голови Меджлісу додав, що РФ як і раніше демонструє готовність виганяти, ізолювати людей, які продовжують відкриту боротьбу за демократичні цінності і свободи.

"Я був готовий до такого розвитку подій і за прикладом старших братів не збираюся відступати від власних переконань! Буду продовжувати боротьбу доступними мені тут в увʼязненні способами", — заявив Джелялов.

Як писала "ДС", на початку вересня російські силовики викрали першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова і ще чотирьох кримських татар — Азіза Ахтемова, Асана Ахтемова, Шевкета Усеінова і Ельдара Одаманова. Джелялова затримали за підозрою у нібито "пособництві диверсії".

6 вересня окупаційний "Київський райсуд Сімферополя" арештував Джелялова на два місяці.

Згодом Наріману Джелялову висунули інше звинувачення – у вчиненні "диверсії".

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джепарова заявила, що арешти стали помстою кримським татарам за підтримку Кримської платформи. За фактом викрадення активістів прокуратура АР Крим почала кримінальне провадження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua