• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

МЗС України засуджує Грузію і просить віддати Саакашвілі

МЗС України назвало психологічним і фізичним насильством дії грузинської вдали по відношенню до громадянина України Міхеїла Саакашвілі, закликало Грузію припинити тортури і передати засудженого Україні 

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про повідомляє пресслужба відомства, передає "ДС".

"Закликаємо грузинську владу негайно припинити знущатися над Міхеїлом Саакашвілі та передати його Україні. Не грайтеся із життям людини заради політичної помсти", — йдеться у повідомлення.

В МЗС додали, що грузинська влада діє "у найгірших традиціях НКВС СРСР", коли застосовує до Саакашвілі "психологічне та фізичне насильство, відмовляє йому в терміново необхідній медичній допомозі, свідомо створюючи безпосередню загрозу його життю".

У відомстві підкреслили, що грубе порушення прав людини щодо українського громадянина йде в розріз із задекларованим курсом Тбілісі на здобуття членства в ЄС і свідчить про згортання демократії в Грузії.

МЗС також закликало іноземні уряди та міжнародні організації стати публічно на захист Саакашвілі.

Як повідомляла "ДС", уповноважений Верховної Ради України Дмитро Лубінець закликав керівництво Грузії допустити його до колишнього президента країни Міхеіла Саакашвілі, який є громадянином України і зараз перебуває у грузинській в'язниці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua