• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

На Банковій відреагували на публікацію NYT щодо нібито причетності ЗСУ до випадкового удару по Костянтинівці

Слідство щодо обстрілу ринку у Костянтинівці Донецької області у середу, 6 вересня, ще триває. При цьому не варто забувати, що саме РФ вторглася в Україну і завдає ударів по мирному населенню

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні радника голови Офісу президента Михайла Подоляка в Telegram, передає "ДС".

"Безперечно, поява в іноземних виданнях публікацій із сумнівами щодо причетності Росії до удару по Костянтинівці спричиняє зростання конспірологічних теорій, а отже, вимагатиме додаткової юридичної оцінки з боку слідчих органів. Суспільство точно отримає відповідь на питання, що саме сталося в Костянтинівці", — сказав він.

За словами Подоляка, правоохоронні органи за замовчуванням проводять ґрунтовне та детальне розслідування кожного інциденту в межах фіксації та документації російських воєнних злочинів, зокрема, вивчаються обставини удару по Костянтинівці.

"У будь-якому разі юридичну істину буде встановлено", — підкреслив він.

Подоляк також нагадав, що не слід забувати той факт, що це Росія розпочала вторгнення в Україну й саме Росія відповідальна за принесення війни в Україну.

"І саме Росія регулярно завдає масованих ракетних, бомбових і дронових ударів по цивільній інфраструктурі та цивільному населенню. Україна ж веде виключно оборонні дії, захищає себе та свої території", — додав він.

Нагадаємо, у статті атаку на Костянтинівку Донецької області журналісти називають не інакше як "трагічною випадковістю", яка нібито була "результатом влучення ракети української системи ППО, випущеної з установки "Бук".

Як писала "ДС", у СБУ наполягають, що ракетного удару по Костянтинівці Донецької області завдала Росія з комплексу С-300, а не Україна, як вказано у статті американського видання The New York Times.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua