• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

На білорусько-українському кордоні можуть вдатися до провокацій: До Мінська прибули російські найманці

До Мінська (Білорусь) прибули російські найманці ПВК "Ліга", які можуть бути залучені до організації провокацій на українському кордоні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Центру національного спротиву, створеного Силами спеціальних операцій ЗСУ, передає "ДС".

За інформацією ЦНС, яка отримана від білоруського підпілля, до Мінська 20 вересня прибуло 130 найманців ПВК "Ліга" з особистою зброєю та боєприпасами.

Вже 22 вересня на територію білоруського приватного охоронного підприємства "ГардСервіс", де розміщуються найманці, було доставлено 300 одиниць української військової форми, яку росіяни захопили на складах у Херсонській області.

"Можливі диверсії очікуються в районі населених пунктів Пінськ, Іваново та Кобрін. Зауважимо, що такі диверсії грають на руку Москві, яка прагне втягнути в цю війну додаткові сили, зокрема Білорусь", — сказано у повідомленні ЦНС.

У центрі зазначають, що "ГардСервіс" — не просто приватне охоронне підприємство. Воно є першим подібним підприємством у Білорусі й створено спеціальним указом самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка у 2019 році. Базуються "охоронці" на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців.

Нагадаємо, раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв, що в Білорусі не буде мобілізації, яку зараз оголошено в Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua