• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На ВДНГ відкриють першу частину спортивного кластера, який будують за програмою президента

Перша частина нового спорт-кластеру ВДНГ у Києві відкриється вже за тиждень

Реклама на dsnews.ua

Фотографії з будівництва оприлюднив на своїй Facebook-сторінці голова Київської ОДА Василь Володін. 

Спортивний кластер на ВДНГ створюється у межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Що являє собою перша частина урбан-парку, яка готується до відкриття, розповів на своїй Facebook-сторінці генеральный директор ВДНГ Євген Мушкін. Це буде найбільший скейт-парк України площею 2500 кв м, зроблений з бетону.

"Бетонних в Україні практично немає. Щоб його створити, ми залучили спеціалістів з 10 країн світу, які допомогли вірно змоделювати маршрути та підібрали рецептуру бетону. У підсумку — можливі як мінімум 200 сценаріїв (маршрутів) катання у нашому скейт-парку!" — зазначає Мушкін.

Скористатись скейт-парком зможуть не лише скейтери, а й ролери, самокатери та BMX-велосіпедисти. Передбачено маршрути як для початківців, так і для просунутих екстремалів.

"Нам пишуть у коментарях, що буде занадто спекотно. Величезні бетонні скейт-парки будують в усьому світі, у тому числі у Сінгапурі, Майамі, Ріо та інших спекотних містах. Це ок. Поруч є душе тінистий сквер. Плюс ми створюємо тінь — висадимо додаткові дерева!" — пише Мушкін.

Проєктом передбачено можливість вести відеозйомку — уся поверхня буде проглядатися як з землі, так і з дронів, що дозволить спортсменам знімати себе у русі як для публікації, так і для роботи над помилками.

Завдяки експертизі Big City Lab вдалося реалізувати функцію безбар’єрності. Розмітка на скейт-парку являє собою дизайн-код, за допомогою якого заняття стануть більш безпечними для людей з ослабленим зором та тих, хто просто втомився. Знизять вірогідність травмування також яскраві ліхтарі висотою десять метрів.

Нагадуємо, нещодавно перший заступник керівника Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко розповів про плани розвитку спортивної інфраструктури на 2021 рік: оновити або збудувати 94 стадіони, почати будівництво 19 льодових арен та реконструкцію 19 спортінтернатів та 100 ДЮСШ. 

    Реклама на dsnews.ua